Sitemizden Yararlanabilmek için Lütfen Üye olun....!!!!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Durugörü ve Zihin Seyahati Deneyimlerimiz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1default Durugörü ve Zihin Seyahati Deneyimlerimiz Bir Çarş. Ağus. 27, 2008 1:26 am

Hackeder

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Benim belirgin bi şekilde deneyimlediğim bi kaç deneyimlerim var:

Otobüste gidiyorum ve arka tarafı göremiyorum tabi.
Sonra aklıma geliyor,acaba arkadaki arabalara zihin seyhatiyle bi baksam nasıl olur acaba diye düşündüm.
Sonra sanki başımı arkaya çevirmiş gibi hayal ettim ve arabları gördüm.
Sırasını tam hatırlamıyorumama şöyleydi sanırım:sarı brir taksi,mavi bir araba ve beyaz bir minübüs gibi bişey.
Sonra durakta durdu otobüs ve otobüs durunca da yandan dediğim arablar geçti,hem de dediğim sırayla tabi
Hatta sona kalan beyaz araba ilk başta geçmedi şüphelendim tam arkamı dönüp bakacaktım ki o da geçti
Böyle bi heyecanı da olmuştu.

Diğer deneyimim derste oldu,hatta sınavdaydık.
Test şeklinde yapıyordu hoca ve ben bilmiyordum hiç bişey.
Bilmediğim bi soruya denk gelince başka çarem kalmamıştı,belki arkadaşın kağıdındaki cevabı görürüm umuduyla,gözümü kapatıp sanki onun yanındaymışım gibi düşündüm ve onun gözlerinden(sanki içindeydim) cevabı gördüm.
Cevap "b" şıkkıydı.Tabi bend e onu işareledim
Sınav bitince de doğruluğunu kontrol ettim gerçekten de cevapladığı şık "b" imiş,ayrıca "b" şıkıkı da doğru şıkmış.Ama çok güzel bi deneyimdi bu

Diğer deneyimim de ev içinde yaptım.Bu sefer herşeyin mükemmel olmasını istedim;sessizdi,kimse yoktu evde,uzandım,gevşeme alıştırmasını yaptım gevşedim,artık o gün içinde hiç girmediğim odaya bakacaktım...
Baktım ve odayı gördüm,ayrıntıları gördüm,mesela:
Televizyon dolabının yanında yerde bir cisim vardı,çorap olabilir
Koltuğun üstündeki şeyler,yada yerdeki diğer şeyleri gördüm...
Sonra bittiğinde gidip kontol ettim ve herşey dediğim yerlerdeydi,yani odayı zihinsel olarak ziyaret etmiştim,bu da gerçekten güzel bir deneyimdi

En belirgin olanları bunlardı,şimdilik bunlar aklıma
Deneyimlerimizi paylaşabiliriz...

Kullanıcı profilini gör http://blacked.darkbb.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]