Sitemizden Yararlanabilmek için Lütfen Üye olun....!!!!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Arındırma ve Korunma Büyüsü(Ritüeli)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1default Arındırma ve Korunma Büyüsü(Ritüeli) Bir Salı Ağus. 26, 2008 3:56 pm

Hackeder

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Bu yazıyı bir arkadaşım paylaştı,buraya eklemek istedim,sanırım sorun yaratmaz
Zaten bu genel bir uygulama sanırım,kendi bulduğu birşeyse de özür dileyerek iznini alıyorum...

Eğer kendinizi evinizde çok rahatsız hissediyorsanız, birileri tarafından sürekli olarak rahatsız ediliyorsanız, birinin gölgesini evde sürekli olarak var düşünüyorsanız bunu uygulayın.. %100 işe yarar ..

Malzemeler

1 adet büyük (kullanılmamış) mavi mum
Bir miktar sofra tuzu
Birkaç sayfa gazete kağıdı

Uygulama

Bunu evde kimse yokken yapın. Çünkü rituel bitene kadar o eve kimsenin girmemesi gerekiyor.. Akşama kadar eve kimsenin girmeyeceğinden emin olun!! Sonra evinizin tam ortası, bel kemiği olarak gördüğünüz bir yer bulun (evin hol kısmı olabilir mesela ).. Gazete kağıtlarını o kararlaştırdığınız kısma genişçe ve kalınca yerleştirin. Mumu kağıdın üzerine tam ortaya yerleştirin. Mumun etrafınada, tuzu bir parmak kalınlığında olacak şekilde daire çizerek dökün.. hiçbir tuz tanesinin halıya yada gazete kağıdının dış kısmına GELMEMESİNE özen gösterin.. Daha sonra mumu yakın ve hafifçe şuna benzer birşey söyleyin; "Bu majiyle birlikte evimi temizliyorum ve bu yere korunma istiyorum.. Lütfen kabul edin .." Mumu yaktıktan sonra evi boşaltın ve arkanızdan da kapıyı 3 kere kilitleyin.. Evden uzaklaşın .. Ama hatırlatıyorum o mum tamamen yanıp bitene, kendi kendine sönene kadar eve kimse girmeyecek.. Neyse tamamen bitmesine doğru evi 1 kere kontrol edin ama dikkatlice.. Mum söndükten sonra çok dikkatlice tuzları sakın ola yere göğe saçmadan toplayın siyah bi poşete koyun.. iyice açılmayacak şekilde bağlayın ve denizden aşağı atın .. yada öyle bir imkanınız yoksa evinizden çok uzak bi yere toprağa gömün.. ve denizden atarken yada gömerken şunları söyleyin; "Bununla birlikte kötülüğü atıyorum(gömüyorum), uzaklaştırıyorum kendimden.. Ol,Ol,Ol.." deyin ve atın(gömün) ..

*Deniz tuzu kullanılması daha iyi olur..

Kullanıcı profilini gör http://blacked.darkbb.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]